رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در گفتگو با الیوم:

رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در گفتگو با الیوم:

واقعه غدیرخم را از طریق رسانه های دیداری و شنیداری منتقل کنیم

محمدزاده گفت: هر چقدر بتوانیم از طریق رسانه های دیداری و شنیداری، واقعه غدیرخم را به دیگران انتقال دهیم، کاری مفید و اثرگذار انجام داده ایم چرا که انتقال مفاهیم از این روش های هنری، ماندگاری بیشتری دارد.

علی اکبر محمدزاده، رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در گفتگو با الیوم با اشاره به اینکه جوانان امروزی ارتباط گسترده و خوبی با هنرهای نمایشی دارند، گفت: بازسازی نمایش غدیرخم یکی از برنامه های نمایشی اثرگذار و مفید است و از آنجایی که از طریق هنر نمایشی می توان مفهوم غدیرخم را به مخاطبان منتقل کرد، این هنر می تواند اثرگذاری زیادی را در این بخش ایفا کند و باعث شود که این واقعه تاریخی در ذهن جوانان امروزی ماندگارتر باشد.

وی ادامه داد: هر چقدر بتوانیم از طریق رسانه های دیداری و شنیداری، واقعه غدیرخم را به دیگران انتقال دهیم، کاری مفید و اثرگذار انجام داده ایم چرا که انتقال مفاهیم از این روش های هنری، ماندگاری بیشتری دارد.

محمدزاده با بیان اینکه عید غدیرخم یکی از اعیاد بزرگ شیعیان محسوب می شود و در این روز، پیغمبر اسلام رسما  امام علی (ع) را به عنوان جانشین خود به مردم معرفی نمودند، اظهار داشت: غدیرخم فقط یک روز در تاریخ اسلام نیست، بلکه کلید خوردن تاریخ اسلام است و وسعت زیادی دارد و باید گفت که غدیرخم، اساسی ترین برنامه پیامبر برای دوام و عزت اسلام بوده است.

رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در ادامه خاطر نشان کرد: در قرآن کریم، عیدغدیرخم بارها ذکر شده است و این نشان دهنده اهمیت واقعه غدیرخم است و این موضوع، مسئولیت ما را نسبت به مسئله غدیرخم سنگین تر می کند.

وی در پایان افزود: رسانه ها باید در جهت ترویج فرهنگ غدیرخم تلاش گسترده تری انجام دهند و مردم را با فرهنگ غدیرخم آشناتر سازند چرا که فرهنگ غدیرخم ضامن بقای حکومت اسلامی است و در هر جامعه ای که امر ولایت زنده باشد، آن جامعه از خطرات مستکبران محفوظ است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.