الماسی در گفتگو با الیوم:

الماسی در گفتگو با الیوم:

اجرای نمایش بازسازی واقعه غدیرخم را در همه شهرهای کشور گسترش دهیم

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: برنامه نمایشی غدیرخم باید در ایام عید غدیرخم در همه شهرهای کشور همچون واقعه عاشورا و به بصورت مردمی برگزار شود.

جهانگیر الماسی بازیگر سریال تلویزیونی "پس از باران" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الیوم با اشاره به اینکه هنر به بهترین شکل ممکن می تواند پیامی را به مخاطب خودش منتقل کند، گفت: هنر یکی از مهمترین ابزار امروزی است که می توان با آن به بهترین شکل ممکن با مخاطب ارتباط برقرار نمود و پیامی را به آنان ارسال کرد، به طوری که اثرگذار باشد و یقینا در دنیای امروزی، هر فردی بتواند به بهترین نحو ممکن از هنر استفاده کند، پیروز خواهد بود.

وی ادامه داد: نمایش بازسازی واقعه غدیرخم هم یکی از روش های هنری برای انتقال پیام غدیرخم برای جوانان امروزی است و هرچقدر بتوانیم در این نمایش ها، با محتوای مناسب و کیفیت اجرا به میدان بیاییم، اثرگذاری ماندگار تر و بیشتری را بر روی مخاطبان خواهیم داشت.

الماسی تاکید کرد: اجرای نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در شهرهای کشور، یک اقدام مبارک و قابل تقدیر است که می تواند ولایت امام علی علیه السلام را بار دیگر برای نسل های امروزی یادآور شود و اهمیت واقعه غدیرخم را دوباره تکرار کند اما معتقدم که این برنامه نمایشی باید در ایام عید غدیرخم در همه شهرهای کشور همچون واقعه عاشورا و به بصورت مردمی برگزار شود یعنی مردم هر محله، همت کنند و خودشان این نمایش را بازسازی نمایند و ستاد بازسازی واقعه غدیرخم تلاش کند که با در اختیار گذاشتن محتوای این نمایش، به مردم کمک کند که بهترین شکل ممکن این نمایش را اجرا نمایند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان تصریح کرد: واقعه غدیرخم در تاریخ اسلام، اهمیت زیادی دارد و یادآوری این واقعه برای نسل های امروزی ضرورت دارد تا با ولایت امام علی علیه السلام بیشتر آشنا بشوند و بدانند که با اینکه سالها از این واقعه گذشته است اما اصل ولایتمداری، بیمه کننده هر کشوری از خطرات دشمنان اسلام است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.