علی مرادی در گفتگو با الیوم:

علی مرادی در گفتگو با الیوم:

ولایتمداری یکی از پیام های غدیرخم است/اثرگذاری نمایش بازسازی واقعه غدیرخم بر هیچ کس پوشیده نیست

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ولایتمداری یکی از پیام های غدیرخم است که در جامعه امروزی نیز کاربرد زیادی دارد و به همین دلیل است که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی تلاش گسترده ای انجام می دهند تا باعث کم رنگ شدن فرهنگ غدیرخم و ولایت در کشورمان شوند.

نجات علی مرادی بازیگر سریال "توفان شن" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الیوم با اشاره به اینکه نمایش بازسازی واقعه غدیرخم، یک نمایشی هنری جهت ارتباط برقرار کردن نسل جوان امروزی با واقعه غدیرخم است، گفت: شاید یک سخنران بتواند ساعت ها درباره عظمت و شکوه واقعه غدیرخم برای مردم سخنرانی کند که اثرگذار هم هست اما اثرگذاری نمایش هنری بر روی جوانان و نوجوانان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

 

وی تاکید کرد: یک نمایش هنری می تواند پیام های زیادی را به مخاطبانش منتقل کند و یقینا نمایش بازسازی واقعه غدیرخم هم می تواند به خوبی انتقال دهنده واقعیت و فرهنگ غدیرخم در میان جوانان باشد و این فرهنگ را در جامعه ترویج دهد.


این بازیگر سینما و تلویزیون خاطر نشان کرد: امام علی علیه السلام در طول حیاتش، سختی های زیادی کشیدند و در راه حفظ اسلام تلاش های زیادی انجام دادند و به این دلیل، پیامبر اکرم (ص) در آخرین حج، وعده الهی را به جا آوردند و ایشان را به عنوان جانشین خود معرفی نمودند و به همین دلیل، این واقعه اهمیت زیادی دارد و بازسازی نمایش آن باعث می شود که همچنان این واقعه در میان نسل های امروزی و آینده زنده بماند.


علی مرادی با بیان اینکه ولایت پذیری یکی از مهمترین دلایل پیروزی ما در دوران مبارزه با رژیم شاهنشاهی و دوران دفاع مقدس بوده است، تاکید کرد: ولایتمداری یکی از پیام های غدیرخم است که در جامعه امروزی نیز کاربرد زیادی دارد و به همین دلیل است که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی تلاش گسترده ای انجام می دهند تا باعث کم رنگ شدن فرهنگ غدیرخم و ولایت در کشورمان شوند و ما تا می توانیم باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به مملکت ما نرسد و یادمان باشد.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.