مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با تاکید بر لزوم الگوگیری از امیرالمؤمنین (ع) گفت: انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر است و فلسفه انقلاب فلسفه غدیراست،علاوه بر گرامیداشت برنامه‌های فرهنگی را در دستور کار داریم.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت واقعه غدیر خم و لزوم تبیین آن برای جامعه اسلامی گفت:ترویج غدیر ترویج توحید و وحدت است و باید مورد توجه همگان باشد.
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با بیان اینکه ترویج و گسترش فرهنگ غدیر مهم‌ترین رسالت این بنیاد است،گفت:انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر است و فلسفه انقلاب فلسفه غدیراست.
آیت الله مکارم‌شیرازی در دیدار اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیرخم:
مرجع تقلید شیعیان گفت: نباید اجازه دهیم غدیر که عامل وحدت است تبدیل به نقطه اختلاف شود، مسائل مربوط به غدیر ما را نباید از سایر مطالب مربوط به امامت و ولایت غافل کند
عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار ستاد بازسازی واقعه غدیرخم:
عضو مجلس خبرگان رهبری با با تجلیل از بازسازی واقعه غدیرخم گفت: کاری که شما در این راه انجام می‌دهید کار ساده ای نیست و کاری است که دین اسلام به واسطه آن کامل می‌شود.
ظریف منش در دیدار اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیرخم با آیت الله نوری همدانی:
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار مقاله به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر رسیده است و بازسازی واقعه غدیر خم با رویکرد ادبی و هنری انجام می‌شود.
سردار سلیمانی در دیدار با آیت الله نوری همدانی:
رئیس ستاد بازسازی غدیر خم گفت: بیش از ۴ هزار نفر از هنرمندان کشور واقعه بازسازی غدیر خم را در مناطق مختلف کشور اجرا می‌کنند.
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار ستاد بازسازی واقعه غدیرخم:
مرجع تقلید شیعیان تأکید کرد: انتظاری که از ستاد بازسازی واقعه غدیرخم و بنیاد بین‌المللی غدیر می‌رود این بوده که واقعه غدیر خم را نیز مانند حادثه عاشورا وارد متن زندگی مردم کند.
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی در گفتگو با کوله بار:
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی گفت: برگزاری اولین نمایش بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی امروز در شهرستان ساوه برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی در گفتگو با کوله بار:
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی گفت: برگزاری اولین نمایش بازسازی واقعه غدیر خم استان مرکزی امروز در شهرستان ساوه برگزار خواهد شد.
معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در گفتگو با کوله بار:
معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در حاشیه بازدید از این ستاد، از برگزاری دو برنامه بازسازی واقعه غدیر خم در شب در ایام دهه ولایت خبر داد.
دبیرستاد بازسازی غدیرخم استان یزد در گفتگو با کوله بار خبر داد
دبیرستاد بازسازی غدیرخم استان یزد از برگزاری بازسازی واقعه غدیر در ۵ نقطه از استان یزد خبر داد.
دبیرستاد بازسازی غدیرخم استان کرمانشاه در گفتگو با کوله بار خبر داد
دبیر ستاد بازسازی غدیر خم استان کرمانشاه از اجرای نمایش بازسازی واقعه غدیر خم در ۸ نقطه استان کرمانشاه خبر داد.
دبیرستاد بازسازی غدیرخم کهکیلویه و بویر احمد در گفتگو با کوله بار :
دبیرستاد بازسازی غدیرخم کهکیلویه و بویر احمد کهکیلویه و بویر احمد گفت: برنامه بازسازی واقعه غدیر امسال فقط در یک شهرستان استان ما برگزار می شود
دبیر ستاد بازسازی غدیرخم استان آذربایجان شرقی در گفتگو با کوله بار:
دبیر ستاد بازسازی غدیرخم استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه برنامه نمایشی غدیرخم در این استان به اجرا در خواهد آمد، گفت: پیام غدیر، پیام حمایت از ولایت فقیه است.
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم استان فارس در گفتگو با کوله بار خبر داد:
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم در استان اعلام نمودند ؛ این حرکت عظیم با شعار غدیر ضامن استمرار وحدت اسلامی و با هدف انتقال پیام غدیر و ترویج فرهنگ درجامعه برگزار شد .
دبیر ستاد بازسازی غدیرخم استان قم در گفتگو با کوله بار خبر داد
دبیر ستاد بازسازی غدیرخم استان قم از بازدید بیش ۱۵ هزار نفر از مردم ولایتمدار استان قم از مراسم بازسازی غدیرخم خبر داد.
شهید مصطفی نمازی فرد در وصیت نامه اش می‌نویسد: «سعی کنیم مسلمان واقعی باشیم و همه چیز ما در صحبت خلاصه نشود بلکه با عمل خود نشان‌دهنده عقاید و اعتقادات خود باشیم».