بازیگر سریال تلویزیونی "گاندو" در گفتگو با الیوم:

بازیگر سریال تلویزیونی "گاندو" در گفتگو با الیوم:

مردم علاقه زیادی به نمایش های دینی و تاریخی دارند/ نمایش بازسازی واقعه غدیرخم یکی از نمایش های مردمی است

نورایی گفت: نمایش بازسازی واقعه غدیرخم تلاش دارد تا از طریق هنرنمایشی، مردم را با واقعه غدیرخم آشناتر کند و نباید از حق گذشت که مردم کشورمان نسبت به برنامه های نمایشی و اسلامی علاقه زیادی دارند.

علیرام نورایی، بازیگر سریال تلویزیونی "گاندو" در گفتگو با خبرنگار الیوم با اشاره به اینکه نمایش بازسازی واقعه غدیرخم از این جهت اهمیت دارد که باعث شناساندن فرهنگ غدیرخم برای تمام رده های سنی می شود، گفت: مسئله غدیرخم یکی از مسائل مهم برای مسلمانان جهان است و باید رده های سنی مختلف را با زبان و ابزارهای هنری و امروزی با پیام غدیرخم آشنا کنیم.

وی ادامه داد: نمایش بازسازی واقعه غدیرخم تلاش دارد تا از طریق هنرنمایشی، مردم را با واقعه غدیرخم آشناتر کند و نباید از حق گذشت که مردم کشورمان نسبت به برنامه های نمایشی و اسلامی علاقه زیادی دارند.

وی تاکید کرد: دشمنان اسلامی تلاش می کنند که با تبلیغات گسترده، باعث کم رنگ شدن مفاهیم دینی و اسلامی در جامعه شوند و برای این کار، هزینه های زیادی صرف می کنند تا ذهن جوانان و نوجوانان را منحرف نمایند و به سمت فرهنگ غربی سوق دهند و یقینا فعالیت برای برنامه های دینی و مذهبی، از جمله مباحثی است که استکبارجهانی با آن مشکل دارد و تلاش می کنند که مانعی بر سر این گونه برنامه های اسلامی باشد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان با اشاره به اینکه نمایش بازسازی واقعه غدیرخم یکی از برنامه های مردمی و اثرگذاراست، گفت: حضور گسترده مردم برای بازدید از این برنامه نمایشی نشان دهنده میزان رضایتمندی آنان از محتوای این برنامه هاست و هرچقدر بتوانیم این گونه نمایش ها را جذاب تر جلوه دهیم، مخاطبان بیشتری را می توانیم جذب نماییم.

وی در پایان افزود: امیدوارم مسئولان فرهنگی نسبت به مباحث دینی و اسلامی، اهمیت بیشتری قائل شوند و در طول سال شاهد تولید برنامه های مستند، سریال و فیلم های تلویزیونی مختلفی با موضوع غدیرخم و سایر مناسبت های اسلامی و دینی باشیم و حمایت از این گونه برنامه یقینا حمایت از اسلام است و باید دست به دست هم داد تا بتوانیم فرهنگ اسلامی را زنده نگه داریم و نگذاریم که دشمنان اسلام، باعث تفرقه فکنی و تحریف در مباحث اسلامی شوند.

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.