ظریف منش در دیدار اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیرخم با آیت الله مومن:

ترویج فرهنگ غدیر مهم ترین رسالت بنیاد بین المللی غدیر است

ترویج فرهنگ غدیر مهم ترین رسالت بنیاد بین المللی غدیر است

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با بیان اینکه ترویج و گسترش فرهنگ غدیر مهم‌ترین رسالت این بنیاد است،گفت:انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر است و فلسفه انقلاب فلسفه غدیراست.

به گزارش الیوم، حسین ظریف‌منش در دیدار اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیرخم با آیت‌الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: بنیاد بین الملل غدیر با استفاد از فرمایشات و رهنمودهای مراجع و رهبری و بزرگان چند سال است که علاوه بر گرامی داشت غدیر، فرهنگ سازی و معرفت سازی را سرلوحه خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش کرده که غدیر فراموش شود،افزود: واقعه غدیر حقیقتی است که وظیفه داریم درس‌ها و تعالیم آن را برجسته کنیم.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیربا بیان اینکه دشمن علیه اعتقادات هجمه‌های سنگینی انجام می‌دهد،گفت: دشمن در سطح مدراس و دانشگاه شبهه پراکنی می‌کند زیرا جامعه تشنه معارف ناب الهی است.

ظریف منش با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازسازی واقعه غدیر همزمان در سراسر کشور اظهار داشت: بازسازی واقعه حادثه غدیر برای نهمین سال متوالی امسال نیز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بازسازی واقعه غدیر برنامه مردمی است،خاطرنشان کرد: در ۱۰۰ نقطه کشور اجرا می‌شود و مردم هدایت و نظارت کلی آن را بر عهده دارند و کار دست جوانان است.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیربا تاکید بر اینکه ترویج و گسترش فرهنگ غدیر مهم‌ترین رسالت این بنیاد است،افزود:این دهه با الهام از سخنان مقام معظم رهبری و سالروز به امامت رسیدن حضرت ابراهیم(ع) و امام علی(ع) به این عنوان نام‌گذاری شده است.

وی با تاکید بر لزوم الگوگیری از امیرالمؤمنین (ع) گفت: انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر است و فلسفه انقلاب فلسفه غدیراست، علاوه بر گرامیداشت برنامه‌های فرهنگی را در دستور کار داریم و جشنواره‌های هنری نظیر قصه نویسی، فیلم، شعر را در دستور کار داریم.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.